Molėtų rajono mokinių tarybos veikla 2013-2014 mokslo metas

2013-09 MRMT posėdis „Mokinių taryba - aktyvios mokyklos kūrėja“.

Atsisveikinome su buvusia MRMT pirmininke Ieva Jankauskaite, išrinkome naują valdžią. Ja tapo: pirmininkė - Greta Vainauskaitė, pavaduotoja - Judita Janavičiūtė, atsakingas už viešuosius ryšius ir komunikaciją - Dainius Trubila, visi trys Molėtų gimnazijos mokiniai. Pirmojo posėdžio metu prisiminėme rajono mokinių tarybos tikslus, uždavinius, apžvelgėme praeitų ir numatėme naujų mokslo metų veiklas.

2013-10 MRMT išvažiuojamasis posėdis „Alantos mokinių tarybos veiklos geroji patirtis“ Alantos gimnazijoje.  

Lankėmės Alantos gimnazijoje, domėjomės jų mokinių tarybos veiklomis, diskutavome apie savivaldos funkcijas, kaip aktyvinti mokinius, dalinomės gerosiomis idėjomis. tuo pačiu aplankėme ir Alantos gimnazijos muziejų, nuvykome į Alantos dvarą. Puiki pažintinė-mokomoji veikla, padėjusi susipažinti su vienos stipriausių ir efektyviausių mokinių tarybos patirtimi.

2013-11 Edukacinė išvyka į Vilnių  „Jaunimo galimybės Europos Sąjungoje“.  

Smagi tarybos narių išvyka į Vilniaus Europos informacijos centrą. Ten žaisdami stalo žaidimą „EurOpa“ keliavome po Europos šalis ir pažinome šalių kultūrą, o stodami į pasirinktą universitetą patikrinome savo žinias apie Europos Sąjungą, pajutome įvairiausias emocijas, sutvirtinome komandinio darbo įgūdžius ir parsivežėme daug gerų prisiminimų namo iš kelionės po Europos šalis!

2014-02 Seminaras „Komandinio darbo strategijų panaudojimas mokinių savivaldos veiklos organizavime“.  

Seminaras vyko Molėtų gimnazijoje, jį vedė Indrė Kazakauskaitė, buvusi MRMT pirmininkė, dabar studijuojanti LEU, būsima dramos mokytoja. Užsiėmimo metu žaidėme daug komandinių žaidimų, daug diskutavome ir tarėmės apie komandos darbą, lyderio vaidmenį ir pan. Buvo labai naudinga ir smagu.

2014-03 Apskritas stalas „Tyčiotis Negalima Draugauti“.  

Tai jau tradicija tapęs apsilankymas Molėtų  vaikų savarankiško gyvenimo namuose. Visi drauge žaidėme, diskutavome, apsikeitėme dovanomis. Gražus ir prasmingas bendradarbiavimas, suteikiantis gerų emocijų abiems pusėms.

2014-04 Informacinis seminaras „Domėkis, dalyvauk, dalinkis“.  

Renginys, skirtas tarptautinei jaunimo informavimo dienai, kurio metu pristatyta Eurodesk tinklo veikla, jo informavimo galimybės. Padedant Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros konsultantei Daliai Mikelinskienei, dalyviai susipažino su programos „Erasmus+“ vertybėmis ir teikiamomis galimybėmis.

2014-05 Informacinis seminaras „Vasarą nesustok“.  

Seminaras skirtas motyvuoti jaunus žmones, padėti įdomiai susiplanuoti artėjančią vasarą. Dirbdami komandose mokiniai domėjosi, kaip smagiai ir naudingai praleisti atostogas, ieškojo internete ir teikė informaciją apie galimybes vieni kitiems, dalinosi įspūdžiais ir patirtimi iš praeitos vasaros veiklų, stovyklų, festivalių.

Gerai padirbėję išeiname vasaros atostogų!