Mokyklų karjeros koordinatoriams pristatytos Kario profesijos karjeros kryptys

Gruodžio 10 d. rajono mokyklų karjeros koordinatoriai susitiko su Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) atstovais. Renginį iniciavo ir temą „Kario profesijos karjeros kryptys“ pristatė KASP Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės kapitonas, 806 Pėstininkų kuopos vadas Karolis Morkūnas ir KASP Vyčio apygardos 5-osios rinktinės vyr. seržantas, Utenos teritorinės karo prievolės ir komplektavimo skyriaus specialistas Egidijus Varna.

Susitikimo dalyviai susipažino su Lietuvos kariuomenės struktūra, karininko, kareivio ir puskarininkio karjeros kryptimis, aptarė pasirengimo ir mokymosi Karo akademijoje galimybes, profesinės karo tarnybos ypatumus. Kapitonas Karolis Morkūnas išsamiai papasakojo apie kario savanorio tarnybą, kaip galima tapti kariu savanoriu, kokie reikalavimai, reikalingi dokumentai, kur galima rasti išsamią informaciją.

 Rajono mokyklų ugdymo karjerai specialistai aptarė tolimesnio rajono mokyklų ir KASP bendradarbiavimo, mokinių susitikimų su KASP atstovais organizavimo klausimus.