Europos dieną apie savanoriškas veiklas ir tvarkymąsi

Gegužės 9 d. Molėtų viešojoje bibliotekoje ir Jaunimo aikštėje vyko šventinis renginys „Europos dieną švęskime kartu“.  Molėtų viešosios bibliotekos direktorė V. Raišienė pasveikino susirinkusius su Europos diena, pristatė kad šių metų šventinis renginys Molėtuose skiriamas ekologijos temai.

Eurodesk Lietuva atstovės Molėtuose D. Jucienė ir A. Vidžiūnienė kalbėjo apie jaunimo informavimą, pristatė portalą www.žinauviską.lt , jaunimo tarptautinio savanoriavimo galimybes, Europos savanoriškos tarnybą ir jos veiklų 20-metį.

Rajono mokinių taryba pristatė savo iniciatyvą-fotošūvį „Prieš ir po Darom 2016“, aptarė pastebėtas gražias ir tvarkytinas Molėtų krašto vietas, kurių foto ir video medžiagą galima bus pamatyti Molėtų rajono mokinių tarybos facebook paskyroje.

Renginio dalyviai išklausė VšĮ „RV agentūra“ atstovų paskaitą apie teisingą pakuočių rūšiavimą.

Jaunimo aikštėje susirinkusį jaunimą su Europos diena pasveikino Molėtų r. meras S. Žvinys, seimo nariai V. Stundys ir P. Čimbaras. Smagiai pasirodė Molėtų pradinės mokyklos mokiniai. Vyko kūrybinės Ekodirbtuvės, Eurokioske vyko viktorina, galima buvo gauti informacijos apie Europos Sąjungą, jaunimo mobilumo galimybes, tarptautinę savanorystę, laimėti prizų.

Renginio programa