Mažojo golfo seminaras

     Jau antri metai Lietuvos golfo federacija vykdo projektą „Mažasis golfas“, kurio tikslas - suteikti galimybę vaikams susipažinti su golfu sau artimoje aplinkoje - mokykloje bei pamokyti golfo pagrindų. Šiam tikslui pasiekti organizuojami praktiniai-metodiniai seminarai kūno kultūros mokytojams.

Gruodžio 5 d. Mažojo golfo seminaras vyko Molėtų progimnazijoje, kuriame dalyvavo ne tik rajono kūno kultūros mokytojai, bet ir svečiai iš Širvintų, Ignalinos, Biržų, Radviliškio rajono mokyklų. Seminarą vedė profesionalus golfo treneris ir projekto koordinatorius Tomas Pranevičius. Mokytojai gavo žinių apie golfo atsiradimą, paplitimą pasaulyje, vystymąsi Lietuvoje, galimybes užsiiminėti šiuo sportu. Turėjo galimybę pabandyti praktiškai žaisti Mažąjį golfą, išmoko smūgiuoti kamuoliuką, susipažino su vaikų mokymo metodais, rungtyniavo tarpusavyje. Kiekvienai mokyklai, iš kurios bent vienas mokytojas dalyvavo seminare, buvo įteiktas „Mažojo golfo“ įrangos komplektas, kuriais pasirūpino golfo federacijos rėmėjas.

Kūno kultūros mokytojai džiaugiasi įvykusiais mokymais ir gautu inventoriumi, bei tikisi, kad turės dar vieną būdą įdomiau užimti vaikus per pamokas bei būrelių metu. Nuo šių mokslo metų Mažasis golfas įtrauktas į Lietuvos mokyklų žaidynių programą.

Nuotraukos A. Kraujalio