Naujos knygos Molėtų švietimo centro bibliotekoje                                                                                       

 

EDUKOLOGIJA, VADYBA

1. Švietimo raidos Lietuvoje įžvalgos. Medžiaga diskusijoms. Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, 2013

Švietimo ir mokslo ministerija pirmą kartą visuomenei teikia išankstinę viešosios politikos analizę tolesnei Lietuvos švietimo raidai numatyti. Šioje analitinėje medžiagoje pateikiama objektyvių duomenų apie šalies švietimo būklę ir siekiama tobulinti švietimo sistemą.

2. P. Block. Nepriekaištingas konsultavimas. Kaip paskatinti naudotis jūsų kompetencija. Eugrimas, 2013

Knyga, kurioje gilinamasi į naujausią konsultavimo teoriją, joje pateiktos naujos įžvalgos apie tai, kaip galima organizuoti konsultavimą atrandant stipriąsias puses, teigiamus pavyzdžius ir kliento organizacijos ar bendruomenės talentus. Leidinys apie veiksmingo konsultavimo meistriškumą tiek formaliame darbo su išorės klientais lygmenyje, tiek ir daugiapakopės organizacijos viduje.

3. Geroji ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo turinio diegimo Lietuvoje patirtis. Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centras, 2013

Edukacinis filmas „Darželis, kuriame gera visiems“ pristato vertingą Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo patirtį. Ši priemonė skirta tėvams, pedagogams, vadovams, steigėjams ir visiems, kuriems rūpi kokybiškas vaikų ugdymas.

 

   KVIEČIAME NAUDOTIS!