Renginyje „TIME TO MOVE“ informuosime jaunimą apie tarptautinio mobilumo galimybes

Ieškai tarptautinių studijų ar savanoriškos veiklos galimybių? Norėtumei dirbti ir atlikti praktiką užsienio įmonėje? O gal domiesi kitomis tarptautinėmis galimybėmis?

Tuomet išplėsk akis ir ausis: 2015 m. rugsėjo 25 d. ateik į „Time to Move“ renginį, kuriame galėsi rasti ne tik atsakymus į rūpimus klausimus, tačiau ir susipažinti su Europos savanorių tarnybą išbandžiusiu savanoriu bei iš „Erasmus+“ studentų mainų grįžusiu studentu, kurie papasakos apie savo patirtį ir patars, kaip tu galėtumei pasinaudoti šiomis galimybėmis.

Renginys vyks 2015 m. rugsėjo 25 d. 11:00 Molėtų švietimo centro salėje (Vilniaus g. 44 - 305).

Registruotis į renginį gali čia.

Apie „Time to Move“ renginius kituose miestuose ir visą kampaniją gali sužinoti čia.

„Time to Move“ kampanija yra Eurodesk tinko iniciatyva, kuri šiais metais vyks 2015 m. rugsėjo 21 – spalio 4 d. visoje Europoje. Jos tikslas – suteikti informaciją jaunimui ir su jaunimu dirbantiems asmenims apie įvairias tarptautinio mobilumo galimybes.

Lietuvoje šiais metais kampaniją padeda įgyvendinti Švietimo mainų ir paramos fondas, Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra ir Erasmus studentų tinklas ESN Lietuva.

Iškilus klausimams gali kreiptis: Alma Vidžiūnienė ir Daiva Jucienė, Eurodesk Lietuva atstovės Molėtuose, tel. (8 383) 54031, el. paštas info@sc.moletai.lt