„TIME TO MOVE“ renginiuose informuosime jaunimą apie tarptautinio mobilumo galimybes

Ateina ruduo ir dangus apsiniaukia niūriais pilkais debesimis. Tarptautinės patirtys gali praskaidrinti tavo dienas! Saulės, spalvų ir patirčių gali rasti tarptautinės kampanijos „Time to Move“ metu! 

„Time to Move“ kampanijos renginius organizuoja Eurodesk Lietuva atstovai įvairiausiuose miestuose, juose dalyvauja tarptautiniai partneriai: „Work and Travel“ keliones organizuojantys „Jaunimo kelionės“ ir tarptautinius moksleivių jaunimo mainus, nunešančius net už Atlanto rengiantys „FLEX“ bei Baltijos-Amerikos laisvės fondas, suteikiantis galimybes vykti stažuotėms, praktikoms ir kt. į JAV.

 Renginių metu turėsi galimybę susipažinti su tarptautinių programų organizatoriais ir dalyviais, kurie papasakos, kur kreiptis ir nuo ko pradėti, jei kitą semestrą nori praleisti ne savo gimtajame mieste, bet JAV, Kanadoje ar Naujojoje Zelandijoje.

 #TimeToMove2017 renginiai Molėtuose

·         2017 m. spalio 18 d. 13:00 #TimeToMove: „Jaunimo kelionių“ pristatymas, Alantos gimnazija (A. Kraujelio g. 3, Alanta);

·         2017 m spalio 6 d. 9:00 FLEX – moksleivių mainų programos pristatymas Molėtuose, Molėtų gimnazija (Jaunimo g. 5, Molėtai)

Nesvarbu, ar tau 15 ar 25 m. – metas atrasti pasaulį #TimeToMove2017!

Daugiau apie kampaniją, konkursus ir galimybes gali sužinoti čia: https://goo.gl/n4oV4D